Vize seyahat sigortası

 

SÜRE

PRİM

1-   3 Gün

2,7 Euro

4-8 Gün

3,2 Euro

9-15 Gün

4,4 Euro

16-31 Gün

7,2 Euro

3 Ay

14,8 Euro

6 Ay

21,2 Euro

1 Yıl

22,2 Euro

 

 Schengen  ve  diğer Avrupa ülkelerine veya dünyadaki diğer  ülkelere yapacağınız seyahatleriniz esnasında karşılaşabileceğiniz  beklenmedik durumlara karşı güvence sağlıyoruz. 

Tüm yurt dışı seyahatler için kullanılabilecek bir seyahat & vize sigorta poliçesidir. 

TEMİNATLAR

1) Ayakta ve Yatarak (Hastanede) Tıbbi Tedavi Teminatı

Seyahatiniz esnasında aniden hastalanmanız veya yaralanmanız durumunda, ayakta tedavi ve hastane, ameliyat ve tedavi masrafları ve bu tedaviler ile ilgili doktorunuzun yazdığı ilaçların masrafları limitler dahilinde ödenir.

Sigorta süresince geçerli olan bu teminatın limiti € 30.000 ile sınırlı olup, herhangi bir muafiyet uygulanmayacaktır.  

2) Tıbbi Bilgi ve Danışmanlık

Karşılaştığınız her türlü sağlık problemi ile ilgili olarak SİGORTA ŞİRKETİ Medikal Ekibi tarafından, alınması gereken önlemlerle ilgili tanı konması ve ilaç önerilmesi dışında tavsiyede bulunulur.  Doktor, uzman doktor, diş hekimi, hastane, teşhis merkezleri, eczane ve nöbetçi eczane isimleri, adresleri ve telefon numaraları gibi ihtiyaç duyacağınız bilgiler konusunda size danışmanlık hizmeti verilir. Acil tıbbi müdahale gerekiyorsa, SİGORTA ŞİRKETİ Medikal Ekibi tarafından tüm organizasyonlar sağlanır. 

3)Tıbbi Nedenlerle Nakli veya Seyahati

Yurt dışı seyahatiniz esnasında ani hastalığınız, yaralanmanız veya 24 saat içinde müdahale edilmezse hayatınızı 

tehlikeye sokacak durumlarda, ambulans veya uygun bir nakil aracıyla sizi en yakın tıbbi merkeze veya bir tıbbi merkezden diğer bir tıbbi merkeze naklinizin gerektiği durumlarda ambulans veya uygun bir nakil aracıyla naklinizi organize ederek, tüm giderleri limitler dahilinde karşılıyor. Taburcu olduktan sonra ise, daimi ikametgâhınıza nakliniz karşılanıyor. 

4) Vefat Halinde Cenazenin Tıbbi Şartlara Uygun Olarak Nakli

Yurt dışında seyahatte iken vefat durumunda; cenazenin daimi ikamet adresine naklinin organizasyonu için tüm gerekli tedbirler alınır ve uluslararası tıbbi şartlara uygun taşıma için gereken tabut ile Türkiye'deki defin yerine nakli gerçekleştirilir. 

5) Bagaj Kaybı ve Hasarı

Yurt dışı tarifeli uçuşlarda (IATA) ‘‘check-inn” işlemi yapılmış bagajınızın kaybolması, çalınması veya zarar görmesi halinde  havayolu şirketince belirlenen süre içerisinde (minimum 21 gün) bulunamaması durumunda, limitler dahilinde ödeme yapılacaktır. Havayolu şirketinin tarafınıza ödemiş olduğu tazminat tutarı, şirket tarafından ödenecek tazminat tutarından düşülecektir. 

Para, mücevher, kredi kartı, nakit para, seyahat çeki, kasa fişi, cep telefonu, fotoğraf makinesi, video kamera v.b. elektronik eşyalar, dizüstü bilgisayar, özel doküman, pul ve benzeri eşyalar bu teminatın kapsamı dışındadır.